Перейти на основний сайт
UA RU
chanell
044 333 4 333
0 800 753 357
Записатись на тест
Тестування на коронавірус, фото

Тести на антитіла:

Антитіла IGM 200 грн Антитіла IGG 200 грн Нейтралізуючі антитіла 200 грн
Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі
Поширені питання

Що таке тест на антитіла?

Це аналіз крові на наявність антитіл до вірусу SARS-CoV-2. Тестування на наявність різних типів антитіл дає можливість виявити імунну відповідь або визначити стадію хвороби, що вже розвинулася. Аналіз показує кількість антитіл у крові. Найчастіше його проводять після вакцинації чи перенесеної хвороби, щоб оцінити здатність імунітету протистояти вірусній інфекції.

Які бувають види тестів на антитіла?

Тест на антитіла проводиться з метою оцінки імунної відповіді потрапляння в організм вірусу SARS-CoV-2. Залежно від типу антитіл та білків виділяють такі види тестування: -Тести на IgG до S-білка - це виявлення антитіл, що нейтралізують, які не дозволяють вірусу прикріпитися до клітин. Цей тест використовують для перевірки ефективності вакцини. Проводити його рекомендується через 1-2 тижні після щеплення чи початку захворювання. -Тести на IgG до нуклеокапсидного N-білка зазвичай виконується для того, щоб виявити природний імунітет у перехворілих на коронавірусну інфекцію. -Тести на IgM – це пошук неспецифічних антитіл, які показують гострий інфекційний процес. Використовується для тестування хворих на COVID-19 при явних симптомах і помилково-негативному ПЛР-тесті.

Чи потрібна підготовка до тестування на антитіла?

Особлива підготовка до тестування не потрібна: все, що потрібно – не їсти три години до забору крові. Також можна здати кров вранці натще.

Навіщо та кому потрібно робити тест на антитіла?

Тестування на антитіла необхідне для того, щоб визначити наявність імунітету до хвороби, та виключити безсимптомний перебіг COVID-19. Оскільки збудник цієї хвороби відрізняється високою вірулентністю, дуже важливо переконатися у тому, що ви не безсимптомний носій вірусу і не становите небезпеки для тих, хто ризикує перенести захворювання у тяжкій формі або навіть померти. Тестування необхідне тим, хто щодня контактує з іншими людьми та особливо для тих, хто доглядає літніх родичів або працює у медичних закладах.

Яким тестом можна перевірити поствакцинальний імунітет?

Кількісне визначення антитіл до RBD домену S1 білка коронавірусу (антитіла IgG). Саме цей тип тесту дає можливість оцінити рівень можливої імунної відповіді як у разі захворювання, так і для визначення стану імунітету після хвороби чи вакцинації. Тест виконується методом хемілюмінісцентного аналізу крові.

Де зробити тест на антитіла?

Якщо вам терміново потрібно перевіритись на наявність коронавірусної інфекції, приїжджайте до медичного центру Омега-Київ: це зручно та швидко, незалежно від того, яким транспортом ви добираєтеся. Здати тест на антитіла ви можете за адресами: -вул. А. Малишка, 39 (ст. м. Чернігівська, ст. м. Дарниця); -вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська, ст. м. Виставковий центр); -пр-т. В. Маяковського, 70 (мікрорайон Троєщина).

Скільки коштує тест на антитіла у відділенні?

Вартість тестів на антитіла IgG та IgM – по 200 грн.
Вартість тесту на нейтралізуючі антитіла до коронавірусу – 200 грн.

Переваги тесту на антитіла до COVID-19 (IgA, IgM, IgG) у нашій клініці

Переваги швидких тестів на антитіла COVID-19: -максимальна точність; -просте виконання; -результати готові протягом кількох днів; -можливість проведення забору аналізів вдома; -найбільш доступна вартість тесту на антитіла всіх видів; -проста підготовка.

Зразок результату

Після здачі аналізу на антитіла у медичному центрі “Омега-Київ”, пацієнт отримує результат дослідження на фірмовому бланку. Вся інформація на бланку вказана українською мовою.

Про що свідчать результати тесту на антитіла?

негативно < 1,0 - negative (антитіла не виявлено); позитивно > 1,0 - positive (антитіла виявлено).

Якщо тест на антитіла показує, що я у стадії захворювання, що мені потрібно робити?

Негайно звернутися до терапевта чи сімейного лікаря. За симптомами фахівець визначить подальші кроки у діагностиці – наприклад, може направити на ПЛР-тест, а при задишці та зниженій сатурації – на КТ легенів чи аналіз крові. На підставі результатів лікар приймає рішення про самоізоляцію вдома чи госпіталізації до стаціонару.

Чи можна робити тестувати на антитіла дітям?

Так, можна. Тестування на антитіла до COVID-19 виконується одним і тим самим способом як дорослим, так і дітям.

Чи існують побічні ефекти від тестування на антитіла?

Як і інші види аналізів крові, тест на антитіла до COVID-19 є абсолютно безпечним, якщо його виконує медичний співробітник.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Відділ контролю якості

З питань якості обслуговування (скарги, питання, пропозиції) звертайтеся за телефоном: +380 73 43 43 443

або пишіть на електронну пошту: help@omegamc.com.ua

Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити