Перейти на основний сайт
UA RU
Якою мовою бажаєте продовжити?
chanell1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через Viber запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
044 333 4 333
0 800 753 357
Записатись на тест
Тестування на коронавірус, фото

Забір всіх видів аналізів
ВДОМА / ОФІСІ

200 грн

Забір аналізів вдома — зручно, швидко, безпечно

Немає часу здати аналізи у медичному центрі? У вас на руках маленькі діти, літні родичі або люди з обмеженими руховими можливостями? Замовте у медичному центрі "Омега-Київ" послугу "забір аналізів на дому або в офісі". В обумовлений час приїде кваліфікована медсестра та проведе всі необхідні маніпуляції - це оперативно, комфортно і дешевше, ніж замовляти таксі.

Як замовити послугу «забір аналізів на дому»:

Можливість здати аналізи вдома  це економія часу, відсутність стресу та максимальний комфорт для пацієнтів!

У нас можна замовити проведення ПЛР-тесту на COVID-19 вдома або в офісі. Вартість тестування з виїздом за вказаною адресою складе 1100 грн.

Медичний центр «Омега-Київ»  здавайте аналізи там, де зручно Вам!

Ознайомитися з правилами надання виїзних медичних послуг можна тут.

Здавайте аналізи, не виходячи з дому!

В обумовлений час до вас приїдуть кваліфіковані співробітники медичного центру «Омега-Київ» та проведуть необхідні маніпуляції.

Взяття матеріалу для аналізів при виїзді на дім проводиться з усіма заходами безпеки як для пацієнтів, так і для медичного персоналу. Медсестри оснащені засобами індивідуального захисту, що виключає можливість передачі інфекції.

Ви можете здати:

Забір біоматеріалу проводиться одноразовими системами, зразки доставляють до лабораторії медичного центру «Омега-Київ» у спеціальних термоконтейнерах, що підтримують необхідний температурний режим.

Зателефонувати Записатись Telegram Viber WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?